ABONAMENT PRAWNY DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

Ignorantia iuris nocet (łac. nieznajomość prawa szkodzi) – już starożytni wiedzieli, że nieznajomość obowiązującego prawa szkodzi. Ta wywodząca się z prawa rzymskiego zasada obowiązuje do dnia dzisiejszego i oznacza, że nikt nie może podnosić, że zachował się niezgodnie z normą, tylko dlatego, że nie wiedział o jej istnieniu.

Jednakże ogromna liczba przepisów i tempo zmian sprawiają, że czasem bez specjalistycznej wiedzy trudno odnaleźć się w tym gąszczu. Każdy na pewno choć raz doświadczył sytuacji, gdzie brak znajomości przepisów przyczynił się do negatywnego załatwienia sprawy. Wystarczy pomyśleć o codziennych sprawach, takich jak zakup mieszkania, zakup czy budowa domu, założenie firmy, rozwód, śmierć kogoś bliskiego, reklamacja, kolizja drogowa itp. Wszystkie te zdarzenia pociągają za sobą szereg czynności, które należy wykonać. Aby zabezpieczyć swoje interesy należy wykonać je z poszanowaniem prawa, a do tego niezbędna jest już wiedza prawnicza. Często poszukujemy jej w Internecie, co nie zawsze przynosi zamierzone efekty, gdyż porady są chybione bądź niekompletne, a czasem wręcz zupełnie błędne.

Aby uniknąć takich sytuacji najlepiej zasięgnąć porady specjalisty. Usługa opieki prawnej na abonament jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chciałaby mieć prawnika do dyspozycji zawsze gdy zajdzie taka potrzeba. W zamian za stałą zryczałtowaną opłatę dostają Państwo dostęp do porad prawnych w każdej sprawie wymagającej wiedzy prawniczej.


ZASADY WSPÓŁPRACY


WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien
Visit Us On FacebookVisit Us On Linkedin