O KANCELARII

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Stańdo

świadczy kompleksowe usługi na rzecz klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych.


Kancelaria Radcy Prawnego Anna Stańdo świadczy usługi prawne na rzecz swoich klientów od 2013 roku. Butikowa forma Kancelarii zapewnia indywidualne podejście do każdego klienta i pozwala zaproponować rozwiązania „szyte na miarę”. Wierzymy, że oferując usługi prawne w kilku konkretnych dziedzinach, aczkolwiek pozwalających na kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych, jesteśmy w stanie zapewnić pomoc prawną na najwyższym profesjonalnym poziomie.


NASZ ZESPÓŁ


ANNA STAŃDO

Radca prawny, mediator, właściciel Kancelarii

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku prawo. Ukończyła także studia podyplomowe „Mediacja i inne alternatywne metody rozwiązywania sporów” na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Wpisana na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie w 2013 roku (nr wpisu KR – 2582). Mediator w Centrum Mediacji przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie.

Karierę zawodową rozpoczęła w 2007 roku, a indywidualną praktykę prawniczą prowadzi od 2013 roku. Jej zainteresowania zawodowe skupiają się wokół prawa pracy oraz prawa cywilnego, w tym odzyskiwania należności oraz spraw odszkodowawczych, prawa e-commerce i prawa autorskiego. Zajmuje się profesjonalnym doradztwem prawnym dla osób indywidualnych a także kompleksową obsługą przedsiębiorców. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu postępowań sądowych i polubownych, w tym mediacji przedsądowych oraz ugód zawieranych przed sądem.

Włada biegle językiem angielskim i hiszpańskim.

E – mail: biuro@kancelaria-stando.pl

Tel: 603 933 620


DOMINIKA HABINKA

Aplikant radcowski

W 2015 roku ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Obecnie odbywa aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie. Jej zainteresowania zawodowe są skoncentrowane przede wszystkim wokół prawa pracy oraz prawa cywilnego. Prywatnie miłośniczka teatru i musicali. Z Kancelarią związana jest od 2014 roku. Biegle włada językiem angielskim.

E – mail: dominika@kancelaria-stando.pl

Tel: 691 443 020


ZAKRES USŁUG


WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien
Visit Us On FacebookVisit Us On Linkedin