O KANCELARII

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Stańdo

świadczy kompleksowe usługi na rzecz klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych.


Kancelaria Radcy Prawnego Anna Stańdo świadczy usługi prawne na rzecz swoich klientów od 2013 roku. Butikowa forma Kancelarii zapewnia indywidualne podejście do każdego klienta i pozwala zaproponować rozwiązania „szyte na miarę”. Wierzymy, że oferując usługi prawne w kilku konkretnych dziedzinach, aczkolwiek pozwalających na kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych, jesteśmy w stanie zapewnić pomoc prawną na najwyższym profesjonalnym poziomie.


NASZ ZESPÓŁ


ANNA STAŃDO

Radca Prawny, właściciel Kancelarii

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pracę magisterską przygotowywała w Katedrze Prawa Cywilnego pod kierunkiem dr hab. prof. UJ Andrzej Kubasa. Została wpisana na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie w 2013 roku.

Karierę zawodową rozpoczęła w 2007 roku, początkowo pracując w dziale HR w Shell Polska, co zaowocowało późniejszym zainteresowaniem prawem pracy. W późniejszych latach pracowała w kilku krakowskich kancelariach prawnych, zdobywając doświadczenie głównie w zakresie szeroko pojętego prawa cywilnego, gospodarczego oraz wspomnianego prawa pracy. Odbyła także staż w Kostarykańskiej Izbie Adwokackiej (Colegio de Abogados de Costa Rica) w dziale postępowań dyscyplinarnych (Fiscalia).

Indywidulaną praktykę prawniczą prowadzi od 2013 roku. W jej ramach obsługuje i obsługiwała kilkanaście podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych.

Włada biegle językiem angielskim i hiszpańskim.

E – mail: biuro@kancelaria-stando.pl

Tel: 603 933 620


DOMINIKA BANASIAK

Aplikant radcowski

W 2015 roku ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Obecnie odbywa aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie. Jej zainteresowania zawodowe są skoncentrowane przede wszystkim wokół prawa pracy oraz prawa cywilnego. Prywatnie miłośniczka teatru i musicali. Z Kancelarią związana jest od 2014 roku. Biegle włada językiem angielskim.

E – mail: dominika@kancelaria-stando.pl

Tel: 691 443 020


ZAKRES USŁUG


WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien
Visit Us On FacebookVisit Us On Linkedin